ActivEnergy, s.r.o. - Vážného 102/16, Brno, 621 00, ČR   I   tel +420 737 783 770   I   info@activenergy.cz   I   www.activenergy.cz
ActivEnergy s.r.o. - Kariéra

Kariéra

V současné době hledáme pro posílení našeho pracovního kolektivu kandidáty na tyto pozice:

Servisní technik – JUNIOR

Požadavky

Technické vzdělání v oboru elektrotechniky - elektromechanik elektrických zařízení (minimálně SOU). ŘP a osvědčení dle vyhlášky č.50/78 Sb. Práce s výkresovou dokumentací, technické myšlení, manuální zručnost - pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a zájem o další vzdělávání. Práce s PC, znalosti práce v EXCEL, WORD, OUTLOOK, základní znalost AJ výhodou Komunikativnost, práce v kolektivu, slušné vystupování u zákazníka. Ochota cestovat (ČR + SK)

Nabídka

Pevné technické zázemí firmy s prací na hlavní pracovní poměr. Možnosti odborného růstu v problematice zálohování rozvodné sítě pomocí UPS, DA, DC a dalších zařízení. Zodpovědnou práci s možností cestovat i do zahraničí (školení u výrobců). Firemní mobil a notebook, paušální plat + osobní ohodnocení + bonusy

Pracovní náplň

Příprava a realizace instalace a uvedení do provozu nových zařízení u zákazníka. Servisní práce na preventivních prohlídkách či opravách. Diagnostika závad.

Poznámka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail servis@activenergy.cz. Do předmětu prosím uveďte pracovní pozici, na kterou reagujete.

Servisní technik

Požadavky

Technické vzdělání v oboru elektro-silnoproud (zejména výkonová elektrotechnika a elektronika, elektroenergetika). ŘP a osvědčení dle vyhlášky č.50/78 Sb. - minimálně §6. Znalosti v problematice distribuce napájení a připojení záložních zdrojů (UPS, DA, DC aj.) Samostatnost, odpovědnost a pečlivost při provádění servisní činnosti. Práce s PC, znalosti práce v EXCEL, WORD, OUTLOOK, orientace v začlenění záložních systému do dálkového monitoringu (RS232, 422, 485, SNMP, WEB/TCP/IP, Modbus) . Základní znalost AJ podmínkou, slušné vystupování, zájem o další profesní růst. Ochota cestovat (ČR + SK).

Nabídka

Silné technické zázemí firmy s prací na hlavní pracovní poměr. Možnosti odborného růstu v problematice zálohování rozvodné sítě pomocí UPS, DA, DC a dalších zařízení. Podílení se na návrhu řešení a realizaci zakázek. Zodpovědnou práci s možností cestovat i do zahraničí (školení u výrobců). Firemní automobil, mobil a notebook, paušální plat + osobní ohodnocení + bonusy

Příjem a vyhodnocení poruch, reklamací a technických dotazů. Diagnostika závad a jejich odstranění, servisní práce na preventivních prohlídkách u zákazníků. Příprava a realizace instalací a uvedení do provozu nových zařízení u zákazníka. Technické poradenství, podpora obchodu, školení obsluhy. Koordinace menšího týmu pracovníků.

Poznámka